يكي از بهترين ايده ها براي سفر به كشور فرانسه و آشنايي با اين كشور اروپايي، همراهي با تور فرانسه است كه هرساله مورد توجه افراد كثيري قرار مي گيرد. اما قبل از سفر به اين كشور بهتر است اطلاعات بسياري را در زمينه هاي مختلف كسب نماييد تا بتوانيد روزهاي بهتري را در سفر سپري كنيد.


IFrame

راهنماي سفر به كشور فرانسه

مسلماً افرادي كه عزم سفر به كشوري ديگر را دارند، بايد در زمينه آن كشور اطلاعات مورد نياز را كسب نموده و با آشنايي كامل وارد كشور ميزبان شوند. به همين جهت بهتر است قبل از سفر به فرانسه راجع به اين كشور زيبا و تاريخي اطلاعاتي را كسب نماييد. كشور فرانسه يكي از بزرگ ترين كشورهاي اروپاي غربي و در عين حال دومين كشور بزرگ قاره اروپا ( تور اروپا ) به شمار مي آيد. اين كشور داراي جمعيتي با بيش از 65 ميليون نفر است كه زبان رسمي آنان فرانسوي مي باشد. پايتخت كشور فرانسه شهر زيباي پاريس است. زماني كه به اين كشور سفر كنيد، خواهيد ديد كه مردمان اين سرزمين داراي دين و مذاهب متفاوتي از قبيل كاتوليك، بودايي، مسيحي پروتستان و يهودي هستند و باقي آن ها لائيك و بدون دين هستند.

تور فرانسه | قيمت تور فرانسه | تور ارزان فرانسه | تور فرانسه لحظه آخري

فرهنگ و زبان مردم فرانسه

به طور طبيعي هر كشوري داراي آداب و رسوم خاص خود مي باشد كه از آن به عنوان فرهنگ ياد مي شود. پس پيشنهاد مي شود قبل از سفر به كشور فرانسه با فرهنگ اين كشور نيز آشنا شويد تا به راحتي بتوانيد با مردمان اين سرزمين ارتباط برقرار كرده و تعامل داشته باشيد. در هنگام سفر با تور كشور فرانسه قطعاً خواهيد ديد كه فرهنگ كشور فرانسه متعدد و غني از فرهنگ هاي مختلفي است كه حتي برگرفته از كشورهاي همسايه نيز مي باشد. اما درواقع فرهنگ اجتماعي مردمان فرانسه اين است كه به خانواده و دوستان خود بسيار اهميت مي دهند.

مردمان اين سرزمين اغلب افرادي شيك پوش هستند كه بسيار مغلوب مد مي باشند و با قاطعيت مي توان اذغان داشت كه پايتخت كشور فرانسه مركز مد جهان به شمار مي رود. اگرچه غرب زدگي در فرهنگ فرانسه خالي از لطف نبوده است اما مردم اين كشور هنوز در حفظ فرهنگ اصيل خود مي كوشند تا آن را به نحو احسن حفظ نمايند. يكي ديگر از فرهنگ هاي جالب مردم فرانسه اين است كه آنان به صرف غذا بسيار اهميت مي دهند و اين امر براي آنان بسيار خوشايند است. جالب است بدانيد فرانسوي ها وقت زيادي را براي سرو غذا در اختيار مي گذارند و غذا خوردن برايشان از اهميت بالايي برخوردار است. پس زماني كه با تور فرانسه به اين كشور سفر مي كنيد بايد اين موضوع را به خاطر بسپاريد كه در زمان سرو غذا با دوست فرانسوي خود حداقل تا دو ساعت تماس نگيريد.

هنگامي كه با تور به كشور فرانسه پر رمز و راز سفر مي كنيد؛ قطعاً با هنر و ادبيات اين كشور آشنا خواهيد شد. شاعران و هنرمندان كثيري سبب شده اند تا كشور فرانسه را از هنرهاي ادبي بسياري غني گردانند. مسافرين و گردشگراني كه به اين كشور سفر مي كنند، مي توانند به كمك ليدر و راهنماي سفر به فرانسه از جنبه هاي گوناگون هنري و جذاب اين كشور بازديد كرده و با آن ها آشنا شوند. به عنوان مثال مي توانيد به همراه راهنماي تور فرانسه به موزه هايي همچون موزهٔ پيكاسو، موزهٔ لوور و موزهٔ اورسيا برويد و از سرمايه هاي هنري و تاريخي زيباي اين كشور ديدن نماييد.

بخش1

منبع : https://safaryar.net/tours/france/